Aranżacja małej łazienki

Mała łazienka wcale nie musi być ograniczeniem a wręcz przeciwnie może stać się zaletą mieszkania. Szczególnie że obecne projekty sprawiają, że nawet bardzo małe pomieszczenie może być nie tylko stylowe ale także bardzo praktyczne.

Praktyczne rozwiązania

W przypadku aranżacji małego pomieszczenia, szczególną uwagę zwracamy na jego praktyczność. Przecież chcemy zaoszczędzić jak najwięcej przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności. W przypadku łazienki jest kilka uniwersalnych rozwiązań. Pierwszym z nich jest zrezygnowanie z obudowy prysznica, dzięki temu wydzielimy miejsce na kąpiel ale także nie zmniejszymy metrażu. Innym rozwiązaniem może być schowanie szafek ” w ścianie” dzięki temu one również nie zajmą miejsca. A co więcej schowają kosmetyki czy różne środki czystości.

Stylowy wystrój

Aby wnętrza Wrocław były nie tylko praktyczne ale także stylowe trzeba wyposażyć je w odpowiednie dodatki. W łazience raczej dodatki dekoracyjne pełnia także jakąś funkcje, świetnym przykładem jest lustro bez którego chyba nikt nie wyobraża sobie łazienki. Jednak odpowiednio dobrane naprawdę dodaje stylu. To samo dotyczy się kosmetyków, które używamy na co dzień, jednak ich wygląd często sprawia że robią one za swego rodzaju “wystawę” w naszych łazienkach. Zdarza się również że znajdziemy miejsce na małą roślinkę w kącie lecz jest to mniej popularne rozwiazanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *