Miejsce na własną organizację

Prowadzenie własnej organizacji lub fundacji wymaga od nas wielu przygotowań, które trzeba spełnić jeśli chcemy taką organizację prowadzić. Jednym z wymogów jest znalezienie odpowiedniego miejsca, w którym organizacja będzie miała swoją siedzibę. Jakie są najlepsze sposoby na to aby znaleźć dobrą nieruchomość nadającą się do naszych celów?

Nieruchomość a działalność

Dobór odpowiedniej nieruchomości zależy przede wszystkim od profilu działalności naszej organizacji. Czasami wystarczy niewielki pokój, a w wielu przypadkach potrzebny będzie cały duży budynek. Z tego powodu należy dobrać odpowiednią nieruchomość aby nie marnować pieniędzy lub nie uniemożliwić sobie działalności. Jednak w jaki sposób uzyskać finansowanie? Czy możemy otrzymać formę pomocy dla naszej organizacji?

Finansowanie

Jeśli potrzebujemy środków na działanie naszej organizacji, to istnieje duża szansa na to, że są różnego rodzaju programy wspierające organizacje pozarządowe. Taki Program Rozwoju Organizacji Obywatelskich pozwoli na uzyskanie dofinansowania przez naszą fundację lub organizację. Takie finansowanie bardzo może pomóc w sfinansowaniu wynajęcia lub wykupienia nieruchomości dla naszej organizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *