Sprawdzone dekoracje w naszych domach

Wiele aranżacji w naszych domach jest dobrze zaplanowanych, ale zależy głównie od gustu domowników którzy na co dzień spędzają tam czas. Aby aranżacja dobrze się sprawdzała, to potrzebne są między innymi dekoracje które urozmaicą dane pomieszczenie. Jakiego rodzaju dekoracje są sprawdzone?

Wazony i dywany

Istnieje wiele dekoracji, które sprawdzą się w praktycznie dowolnej aranżacji dzięki swojej uniwersalności. Doskonałym przykładem może być tutaj zwykły wazon z kwiatami, który ożywi każde pomieszczenie jeśli dobierzemy odpowiednią stylistykę kolorystyczną dla kwiatów w danym wazonie. W wielu aranżacjach dobrze sprawdzą się też różnego rodzaju dywany, które mogą być świetną dekoracją w dowolnym pomieszczeniu. Jednak jakiego rodzaju dekoracje moją być centralnym punktem aranżacji?

Centralny punkt aranżacji

Gdy chcemy mieć centralny punkt, w okół którego możemy budować naszą aranżację, to wybór mamy dość szeroki. W przypadku sypialni takim punktem może być łóżko, wokół którego dobierzemy inne dekoracje. W salonie taką rolę bez problemu może pełnić ładnie zabudowany kominek, który nie tylko będzie świetnie wyglądał ale również będzie dostarczał światło i ciepło. W wielu przypadkach sprawdzi się jako centralny punkt aranżacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *